Kdo jsme

Ondřej Katz

lyžování, zimní vybavení, destinace, móda

Je uznávaným expertem především na tématiku sjezdového lyžování, jeho doménou je lyžařské vybavení, móda, ale také lyžařská střediska a v neposlední řadě významné sportovní události. Řadu let působil jako šéfredaktor časopisů SKI magazín, Premium SKI a Premium GOLF, kde byl vedle obsahové části významnou měrou zapojen také do obchodu a marketingu. Jako novinář se účastní významných sportovních podniků, testuje sportovní vybavení, píše recenze, reportáže, profily osobností, realizuje rozhovory, ale také tvoří komerční texty, případně produkuje komerčně zaměřené projekty.

Alois Žatkuliak

golf, lyžování

Klasik sportovní novinařiny s širokou paletou témat dává rád přednost lyžování a v posledních letech zejména golfu. Klíčový spolupracovník renomovaného magazínu Golf Digest, v minulosti člen sportovní redakce Hospodářských novin, ale také autor Golf Channelu, webového portálu Golfee.cz či SKI magazínu je zosobněním profesionality, tedy spolehlivosti a vždy vysokého pracovního nasazení.

Petr Holeček

auta, cestování

Zkušený žurnalista, v současnosti šéfredaktor Metra, nejstaršího a největšího deníku zdarma, se v prostředí médií pohybuje již od roku 1998, kdy psal převážně o hudbě do měsíčníku Navigator, editoval nejstarší hudební server v Česku Musicsite.cz a později byl redaktor Mladé fronty DNES a zástupce šéfredaktora Metropolitního expresu. S agenturami Boomerang Publishing a AC&C v průběhhu let spolupracoval na mnoha firemních magazínech a tiskových zprávách pro automotive průmysl (magazíny Volvo, Volkswagen magazín, tiskové zprávy pro Michelin, Aral, Audi, Volkswagen a SEAT), zde také propukla jeho láska k autům, kterým se tématicky věnuje dodnes.

Ondřej Novák

lyžařské vybavení, destinace, cestování

Lyžař, fotograf a zástupce šéfredaktora magazínu SNOW. Ve světě sjezdového lyžování se aktivně pohybuje celý život a jako novinář se zaměřuje zejména na lyžařské vybavení a střediska, jeho doména jsou testy materiálu a recenze, ale i rozhovory se známými osobnostmi ze světa sjezdového lyžování, telemarku a skitouringu. Jeho aktivity najdete i na webu www.skiwithme.cz.

Petr Pospíšil

grafické návrhy pro tisk i online, 3D grafika, animace

Grafik s mnohaletými zkušnostmi, fantazií, ale hlavně mimořádným (velkým) citem tvořit v souladu s požadavky zadavatele. Grafické návrhy vytváří vždy s citem a s ohledem na jejich plánované využití, at už se jedná o materiály komerční, redakční nebo i k jinému účelu. Má bohaté zkušenosti s tvorbou snad všech tištěných i elektronických médií, jako jsou loga, vizitky, letáky, plakáty, katalogy, časopisy, weby, multimediální a výuková CD, 3D grafika, animace a mnohé další.