Co umíme

 

PR články

Reklamní texty sloužící podpoře prodeje produktů/služeb, případně posílení povědomí o značce.

Rádi uvěříme, že právě Váš produkt či brand je ten nejlepší. A sdělíme to světu!

Napíšeme text (akceptujeme i podklady v angličtině a němčině), nafotíme, co je třeba, navrhneme grafiku a po dohodě zrealizujeme kompletní zpracování článku pro tisk

 

Redakční články

Zažijeme, vyzkoušíme, prohlédneme si, co zajímavého děláte. A napíšeme článek! Čtivý, zábavný a podle zadání také dostatečně informativní. Chcete emoce? My je umíme.

Napíšeme, vyfotíme, zaujmeme.

 

Texty pro web

Vytvoříme texty pro Váš web. O Vás, o službách nebo produktech, jež prodáváte, ale také tématicky zaměřené texty související s předmětem Vašeho podnikání.

Po konzultaci s vaším/naším SEO – odborníkem zajišťujícím optimalizaci obsahu webu pro vyhledávače – upravíme texty ve smyslu užití key words, jež jsou klíčová pro zobrazování Vašeho webu v internetových vyhledávačích. Bude-li třeba, texty po dohodě aktualizujeme.

 

Fotografie

Spolupracujeme s profesionálními fotografy, pro které je vedle pořizování snímků samozřejmostí i kvalitní postprodukce. Fotografie tak vždy dostanete ve vysoké kvalitě, ready-to-use.

Nabízíme také možnost pronájmu profesionálně vybaveného fotoateliéru.

 

Grafiku

Texty s obrazovým materiálem graficky zpracujeme. Navrhneme podobu grafiky s ohledem na plánované využití textu/fotografií, přizpůsobíme ji stylem i rozsahem, výslednou podobu dodáme k publikaci v odpovídající kvalitě, přesně dle požadavků.

 

Preferované tématické oblasti

  • sport equipment
  • sportovní akce
  • cestování, dovolená
  • life style
  • ostatní po dohodě

 

Námi vytvořené PR články a texty pro web jsou po zaplacení smluvené ceny majetkem zadavatele, který s nimi pro potřeby vlastní prezentace, prezentace značky či daných produktů/služeb může nakládat dle uvážení.

Redakční články vytvářené za účelem publikace v nezávislých médiích (nebo např. ve firemních magazínech) jsou vždy vytvářeny pro jednorázovou publikaci. Opakované publikování článků v dalších titulech není bez souhlasu Copywrite servis možné.